pondělí 1. dubna 2013

Kdo je D-FENS, jak se jmenuje, jak vypadá a kde bydlí?

D-FENS je přezdívka jednoho z nejznámějších bloggerů u nás, jehož blog nalezneme na adrese www.dfens-cz.comDo svého blogu přispívá on sám i řada dalších autorů, jejichž příspěvky patrně před uveřejněním schvaluje.
I já patřím mezi čtenáře D-FENSova blogu a vždy mě zajímalo, jaký člověk za blogem stojí a chtěl jsem vědět aspoň to, jak vypadá. D-FENS se toto rozhodl poodhalit a vystoupit z bezpečí internetu, když před nedávnem vystupoval na přednášce pořádané Stranou svobodných občanů, kde se věnoval problematice dopravních přestupků.
Kdo tedy D-FENS je? Jmenuje se Petr Jaroš, je mu 38 let, patrně šťastně ženatý, má dvě děti a bydlí poblíž Český Budějovic. Vystudoval vysokou školu, zřejmě ekonomického zaměření, kde získal inženýrský titul. Pracuje na manažerské pozici zahraniční firmy (patrně Německé), jejíž činnost úzce souvisí s automobilovým průmyslem.
Je voličem Strany svobodných občanů a byl i na její kandidátce. Z přednášky také vyplynulo, že má drobné potíže s výslovností písmen R a Ř.
To že Petr Jaroš alias D-FENS je automobilovým nadšencem  a má ambice změnit některé zákony a celkově situaci v našem státě k lepšímu snad není nutné zmiňovat.
Důkazem toho je například tento nedávno uveřejněný novinový článek.  
Nechci se zde pouště do rozboru blogu Petra Jaroše ani jeho názorů. Jako čtenář jeho blogu můžu říct, že osobně s některými jeho názory souhlasím a s jinými zase ne. To je přirozené a spíše by bylo divné, kdyby tomu bylo naopak.

5.1.2015 Doplněno pod článek video s rozhovorem s D-FENSem, kde je D-FENS k vidění i na kole.


Fotografie z přednášky


VideorozhovorPokud vám můj blog pomohl či vám byl jakkoliv jinak užitečný, můžete mě podpořit libovolnou částkou prostřednictvím PayPalu.


20 komentářů:

 1. Diky. Konecne vim kdo je ten "rozhnevany" muz.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeste dodam ze vetsinou s jeho nazory souhlasim.

   Vymazat
 2. z jiných webů údajně....ROBERT BOSCH ČESKÉ BUDĚJOVICE, strojárna na ZČU Plzeň

  OdpovědětVymazat
 3. clanek byl napsan 1. dubna

  OdpovědětVymazat
 4. Díky moc, za článek. Konečně víme, jak ten fašista vypadá. Je to debil, ale bohužel ty jeho zfrustrované výlevy čte poměrně dost lidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sklapni, sluníčková fetko.

   Vymazat
  2. Sklapni, nácíčku.

   Vymazat
  3. Je dobře, že má někdo výjevy frustrované a ne šťastně optimistické. Kdo podlehne "sluníčkovému" optimismu, nikdy si na nic nestěžuje a těší se na ještě světlejší zítřky usne a probudí se v totalitě. Být pesimista a věčný kritik je naopak skvělá obrana před všemi, co by chtěli omezovat něčí myšlenkovou svobodu, tedy obrana před totalitou.

   Vymazat
  4. znáte vůbec přesný obsah pojmu -ismu, který používáte?

   Vymazat
  5. Anyone can be cynical. Dare to be an optimist.

   Vymazat
  6. Vždy mě fascinuje, že individuum, které má fašistické vidění světa, nazývá ostatní se fašisty.

   Vymazat
  7. Nesouhlasit s někým - s něčím, je přirozená věc, vulgární vyjadřování ovšem nikoliv. Pokud vím, vůči Vaší osobě se pan Jaroš vulgárně vyjadřovat nemohl ( jste Anonymní), nemáte tudíž důvod být nezdvořilý vůči němu. Nadávat někomu a skrývat se v anonymitě považuji za aroganci a zbabělost. Jan Háček

   Vymazat
 5. Je vskutku zábavné přečíst si, že ten kdo aktivně bojuje proti projevům fašismu (převážně silničního), je fašistou. Doporučuji si ovšem nejprve nastudovat význam toho slova. Jinak obecně bacha na užívání cizích termitů, pokud v tom není člověk dostatečně suteréní, hrozí velké rizoto fiakru a vrátí se mu to jako buzerant ;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Zaplať Pán Bůh za takové lidi, jako je pan Jaroš, kteří brání nástupu nového bolševického myšlení, o to horšího než za komunistů, protože schovaného za všelijaká líbivá témata jako je cyklistiky, ekologie a pod. Nátlaková skupina Auto*Mat nám tady v Praze pět víkendů zavírala klíčovou dopravní cestu přes Smetanovo nábřeží, přestože tím o víkendu totálně ucpali protilehlý malostranský břeh a na jaře chtějí zavřít rovnou oba břehy najednou a natrvalo. Občanů se nikdo na nic neptal, Automat dostal od ekolevičáka Hudečka (TOP09) skoro milón korun a bylo vymalováno. Přitom na veřejnou debatu na uzavřené části Václavského náměstí si svojí prdel nechal Hudeček dovézt černým Superbem, kupodivu bez majáčku, místo toho, aby došel pěšky. Typický aparátčík a ekofašisti ze sdružení Automat mají v Praze volnou ruku. Volby a referendum na tuhle pakáž.

  Zklidněním dopravy k silnicím pro vyvolené!
  http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013101501

  Petice proti uzavření Smetanova nábřeží
  http://www.petice24.com/praha_1_trpi
  http://www.praha1trpi.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Hele anonymní vlastníku tohohle blogu OVŠEM, to je od Tebe ale dobrá kulišárna _ sám se schováváš za PC, možná máš uhry, potíš se blahem, jak jsi mu to nandal a hryžeš si nehty vztekem, že nejsi schopný tak dobrý blog jako DFENS-CZ sám vytvořit a udržovat a tak uděláš to, co je na internetu nejjednodušší - podrazíš druhému nohy, sám schovaný. Je mi z tebe na blití - napiš nám Ty hrdino, kdo jsi, jak se jmenuješ, kolik si vystudoval učilišť, kolik máš dětí a u koho pracuješ. Nebo se bojíš a sám o sobě nic neřekneš????????????????????????????????????????????????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však ti nikdo nebrání zapátrat, kdo je autor tohoto článku, a výsledky svého pátrání zveřejnit.

   Vymazat
 8. Tohle je teda pěkná prasárna, pan Dfens si zaslouží úctu a obdiv a ty, mylí denunciátore nakopat do prdele
  Jindra Pařík, 54 let, ženatý, 2 dospělé děti, absolvent FSv ČVUT, bytem ve Velkých Popovicích 434, abys nemusel hledat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. sem se tak nasral že kurvím i mateřštin, milý :-)

   Vymazat
  2. Jindro, co se vlastně stalo? Pan Jaroš zjevně vystoupil z anonymity sám, veřejně, takže nikdo nikomu nic nenandal a nikdo není denunciátor a nikdo nezaslouží nakopat.
   Honza

   Vymazat
 9. tak ja ho zase znal jen od videni:) 3b

  OdpovědětVymazat