pondělí 1. července 2013

Automatické klikání myší s GhostMouse 2.0

Pokud potřebujete z nějakého důvodu odklikat na svém počítači spoustu opakujících se věcí, nabízí se možnost, vybrat si nějaký nástroj, který to odkliká za vás. Těmi opakujícími se věcmi mohou být například prokliky reklam či jiné populární klikačky, které možná vedou i k zisku peněz.
Mě se na automatické klikání myší nejvíce osvědčil malý prográmek nesoucí název GhostMouse 2.0. Stáhnout si ho zdarma můžete například ze slunečnice.cz
Tento kompaktní prográmek nabízí možnost nahrát si pohyby a kliky myší a následně je spustit již automaticky. K zahájení nahrávání stačí kliknout na tlačítko record. Jakmile budeme chtít nahrávání ukončit, klikneme na stop. Po kliknutí na play již myš automaticky opakuje nahrané kroky a to jak pohyby myší, tak i kliky.
Nahrané kroky je možné si přes položku file uložit a příště, když budeme potřebovat vykonávat stejné kroky, otevřeme si taktéž přes položku file uložený soubor s příponou .gms a už klikneme jen na play. Problém může nastat, pokud budeme chtít, aby se některé kroky myši opakovaly ve smyčce bez našeho zásahu. Toto lze vyřešit tak, že po stisknutí tlačítka record provedeme vše, co chceme, aby myš dělala a na závěr místo na tlačítko stop klikneme na tlačítko play. Myš již sama začne opakovat nahrané kroky a na konci procesu klikne na paly. Díky tomu se okamžitě znovu spustí nahrané kroky a už nám to pěkně chodí ve smyčce.
Tolik k tomu malému, ale užitečnému prográmku s názvem GhostMouse 2.0.


ghostmouse, ghost mouse, automatická myš, automatické klikání myší, program na klikání myší, program pro klikání myší, automatické prokliky, klikání myší, klikačky, myš, ghost mouse 2.0 návod, ghost mouse návod, automatické klikání myší návod, automatické klikání myši návod


Žádné komentáře:

Okomentovat