středa 17. července 2013

Inzerce naruby s dámstovku.cz nejen pobaví, ale nabídne i možnost výdělku

Při brouzdání po internetu jsem narazil na mladý, ale velmi zajímavý projekt dámstovku.cz, který jak už tomu u inzerce bývá, spojuje nabídku s poptávkou.
Objevují se zde nabídky zaplacení sumy v rozmezí od 100 do 900 Kč za vykonání nějakého úkolu.  Úkoly jsou to většinou velmi jednoduché a odpovídají finančnímu ohodnocení. Vyskytují se zde ale i trochu zvláštní nabídky typu: „Dám dvě stovky tomu, kdo ke mě přijde s někým na masáž,” který určitě i pobaví. Jestli někdo na masáž skutečně dorazí je diskutabilní :)
Pokud si vyberete ke splnění nějaký úkol, který vypadá alespoň trochu seriózně, nemusíte se obávat o vyplacení slíbené částky. Jako důkaz může posloužit článek, který právě čtete. Článek jsem vytvořil jako reakci na nabídku „Dám dvě stovky tomu, kdo o nás napíše pochvalný článek na blogu :)! ,” abych ověřil, zda to skutečně funguje. A ano, funguje.
V projektu dámstovku.cz spatřuji alternativu k různým webům specializovaným na různé mikro práce, které jsou v dnešní době u nás velmi populární. Dámstovku.cz se však k tomu staví inovativně a s humorem, což je podle mého názoru nutné vždy kladně ocenit.
Ať už budete shánět nějakou tu mikro práci na přilepšenou, nebo budete možnost výdělku díky mikro práci nabízet, zavítejte na dámstovku.cz.


Žádné komentáře:

Okomentovat