pátek 13. prosince 2013

Kvalitní a levné virtuální sídlo společnosti nebo firmy Brno, Ostrava, Olomouc, Praha

Od ledna 2014 se nabízí možnost založit si společnost s ručením omezeným s kapitálem pouhé 1 Kč. To je oproti kapitálu 200 tisíc Kč, který byl nutný dříve významný posun. Jistě se tak objeví celá řada nových firem, jejichž zakladatelé nechtěli, nebo nemohli obětovat 200 tisíc jen za samotné založení firmy.
Každá firma potřebuje také svoje sídlo. Někteří zakladatelé společností však nedisponují dostatečně reprezentativní adresou pro sídlo nově založené společnosti, jiní si chtějí chránit svoje soukromí. Zde se jako ideální příležitost nabízí virtuální sídlopro vaši společnost. Tuto službu již nabízí mnoho firem. Dobré virtuální sídlo však bývá zpravidla velmi drahá záležitost, která stojí v řádu několika tisíc Korun měsíčně. Většina nabídek, které prezentují levná virtuální sídla, skrývá řadu skrytých poplatků nebo nekvalitní služby. Ideální řešení poskytuje společnost New Wave Service, která nabízí virtuální sídla v Brně, Ostravě Olomouci i Praze od 390 Kč. Všechna sídla jsou na lukrativních adresách. Například virtuální sídlo v Brně se nachází na Náměstí Svobody. Těžko si představit lepší adresu v Brně. Kvalita služeb je také na velmi vysoké úrovni a i když je společnost New Wave Service poměrné mladou společností, má již celou řadu spokojených zákazníků.
Jako hlavní přednost virtuálního sídla od New Wave Service vidím širokou nabídku přidružených služeb souvisejících s podnikáním. Nejzajímavější je sdílená asistentka, které je vhodná zejména pro menší firmy, které nepotřebují po celý rok platit si asistentku. 
Kromě toho, že asistentka vyřeší věci na úřadech, zajistí vám i alibi v případě, že potřebuje volný večer, nebo si užít třeba i týden dovolené. Konkrétně zajištění alibi mi přijde velmi zajímavé a s obdobnou službou jsem se jinde nesetkal. Kromě sdílené asistentky nabízí New Wave Service také pronájem kanceláře, poradenství s prezentacemi, marketingem, tvorbou internetových stránek vaší společnosti, založením společnosti a mnoho dalšího.
Vrcholem je pak členství v NWS Clubu, které získá každý, kdo si objedná virtuální sídlo (odkaz). NWS Club pořádá pro své členy různé akce a školení a také nabízí získání Sphere card zdarma. Sphere card zajišťuje výrazné slevy v stovkách obchodů, které každý běžně navštěvuje.
Pokud tedy hledáte virtuální sídlo společnosti vysoké kvality a s přidanou hodnotou v Praze, Brně, Ostravě nebo Olomouci za rozumnou cenu, určitě nepřehlédněte nabídku virtuálního sídla od společnosti New Wave Service.
virtuální sídlo firmy, firma, virtuální společnost, virtuální společnost, firma zdarma, společnost zdarma, adresa pro firmu, virtuální adresa, falešná adresa, fake adresa, sphere card free, sphere card zdaema, sphere karta zdarma, zadarmo

7 komentářů:

 1. Ted' každá společnost musí mít své virtuální sídlo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Povinnost to rozhodně není a ani od roku 2014 nebude, ale přináší to řadu výhod. Největší výhoda je asi to, že firma tzv. není přímo na ráně

   Vymazat
  2. Dovolil bych si částečně nesouhlasit, důvodem k virtuální kanceláři mohou reprezentativní důvody i toho podnikatele, který současně bydlí ve stejné(blízké) lokalitě. Pouze ta lokalita není atraktivní. Ovšem pravdou je, že častější je případ jak popisujete.

   Vymazat
 2. Každá společnost musí mít sídlo. To není žádná novinka. Jako dobré řešení jak pro ochranu soukromí, tak pro předejíti komplikaci při zápisu do OR (třeba nemáte vlastní nemovitost, družstevní byt, nechcete dávat sídlo firmy do nemovitosti rodičů, atd.), je vhodné zřídit si virtuální sídlo. Ke všemu u New Wave Service máte další služby, jak je uvedeno v článku. A již brzy výrazně upravíme cenu Sdílené asistentky tak, aby byla atraktivní pro větší skupinu podnikatelů a především pro ty začínající.

  OdpovědětVymazat
 3. Virtuální sídlo? Alibi? To zní spíš jako nějaké podvody...

  OdpovědětVymazat
 4. Podvody rozhodně ne. Dnes už je to rozšířená služba za přijatelné peníze. Vyberete si z nabízených lokalit a od toho se samozřejmě odvíjí i cena... jeden příklad stránek http://www.jake-james.cz/sidlo-v-praze. Dostanete souhlas vlastníka s umístěním sídla, které si pak zapíšete do OR. Určitě přijatelné pro ty, kteří nechtějí mít sídlo doma nebo někde v zastrčené části města. I lokalita v tomhle případě může zvýšit prestiž firmy. Navíc v rámci této služby nabízí firmy i další aktivity. Pronajmou Vám pro případ potřeby konferenční místnost, spravují poštu apod.

  OdpovědětVymazat
 5. Musím také nesouhlasit, proč podvody? V dnešní době je virtuální sídlo naprosto normální a běžná věc. Ušetří vám spoustu peněz a času, v případě, že nepotřebujete stálé kanceláře. Např. společnost https://comeflexoffice.cz se kterou máme kladné zkušenosti, je toho zdárným příkladem.

  OdpovědětVymazat