sobota 14. března 2015

Jak ušetřit s cashback portály?

Zajímavým způsobem, jak ušetřit část peněz z nákupů jsou cashback portály. Jde o oblíbený model v zahraničí, ale už i u nás v Čechách se jich pár ujalo. Princip jejich fungování je velmi jednoduchý a přitom dokonale efektivní. Jak to tedy funguje? Stačí se zaregistrovat a pak vámi vybraný internetový obchod navštívit právě přes cashback portál. Jakmile nakoupíte, tak část peněz z nákupu získáte zpět.
Pojďme si to rovnou ukázat na populárním českém cashback portálu PlnáPeněženka.cz. Přes tento portál nakupuje stále více lidí. Služby, vyplácení a péče o uživatele jsou zde dokonalé a nabídka obchodů se také rovněž neustále rozšiřuje. Na stránce se musíte nejdříve zaregistrovat a to přes přes váš email nebo Facebook.  Hned na startu dostanete příjemný bonus a to 50 Kč za registraci. Dále můžete přejít na seznam jednotlivých e-shopů, na kterých lze přes tento portál nakupovat. Z každého nákupu se vám část peněz vrací zpět a to na váš osobní účet na PlnáPeněženka.cz. Může to být až 15% z ceny nákupu, což se už opravdu vyplatí. K dispozici jsou také různé slevové kupony, tudíž sleva při vašich nákupech může být ještě větší. Do svého prohlížeče si také můžete zdarma nainstalovat lištičku, která vás vždy upozorní na možnost levnějšího nákupu, pokud se budete zrovna nacházet v e-shopu, který s portálem PlnáPeněženka.cz spolupracuje. Díky tomu vám už žádná výhodná nabídka neunikne. Instalace je bezpečná a získáte za ni navíc bonus 10 Kč.
Tento cashback portál nabízí možnost výhodnějšího nákupu ve stovkách partnerských obchodů. Peníze zpět poskytují obchody s módou, hračkami, sportovními potřebami, elektronikou, jídlem, drogerií, kosmetikou. Chybět nesmí ani lékárny, pojišťovny, cestovní kanceláře a další e-shopy a poskytovatelé služeb. Asi nejoblíbenější je nákup oblečení, elektroniky a sportovních potřeb přes tuto stránku. Mezi největší e-shopy, které zde můžete navštívit, patří Zoot, Mall a Aliexpress. Pokud byste rádi nakupovali dostupnou módu pro celou rodinu, tak určitě zkuste Bonprix. Tento katalogový e-shop je oblíbený již řadu let a má mnoho stálých zákazníků.2 komentáře:

  1. Musím to potvrdit, sama tento portál používám a vše zatím bez problému. Já tedy nejvíce nakupuju přes to kosmetiku a drogerii přes tento e-shop http://www.plnapenezenka.cz/obchody/krasa-cz a zboží vždy v naprostém pořádku a peníze zpět jsou tak vždy připsány:)

    OdpovědětVymazat
  2. Taky používám cashbacky. plnapenezenka je jedna z těch fajn :).

    OdpovědětVymazat