neděle 22. ledna 2017

Kdo je ve skutečnosti youtuber Jan Michalovič?

Jan Michalovič je youtuber, který točí zejména tzv. pranky. V současnosti je jeho video s nejvyšším počtem zhlédnutí to, ve které se snaží ponížit ženy, které potkal na ulici a domnívá se, že se jedná o zlatokopky. Toto video zároveň vzbudilo i mnoho negativních reakcí. I přesto má jeho kanál dohromady už přes 400 tisíc zhlédnutí a to s tvorbou začal teprve před pár týdny. Jak sám tvrdí, má v piči.
Rozhodl jsem se zjistit, kdo je Jan Michalovič ve skutečnosti, čím se zabývá a také, zda luxusní Porsche, které rád používá a ukazuje ve svých videích, aspoň teoreticky může být skutečně jeho.
Jan Michalovič má bydliště v Litvínově, kde má nahlášené i své živnosti. Konkrétně na adrese Litvínov Přátelství 252. Zde se nachází panelový dům. Dá se tedy předpokládat, že reálně bydlí někde jinde. Porsche u paneláku se přeci moc nevidí.
Předmětem jeho živností je nakládání s lihovinami, příprava staveniště a provozování stravovacích zařízení.
Za pozornost stojí právě poslední zmíněná činnost. Jan Michalovič totiž s nejvyšší pravděpodobností provozuje restauraci v největším ski areálu u Litvínova, a sice ve Sport areálu Klíny, kde se nachází také Hotel Emeran a právě také restaurace Emeran a Bar Mammut, které má na starost. Zde je video, ve kterém Jan Michalovič o své restauraci krátce mluví.
Volně k dispozici na internetu je také telefonní číslo 775 118 525, které by mělo patřit právě Janu Michalovičovi.
Otec Jana Michaloviče, Karel Michalovič, pracuje v areálu Klíny jako údržbář. Zřejmě jeho bratr Jakub Michalovič je pilot sportovních a závodních vozů a také poskytuje kurzy pro řidiče. Svou činnost provozuje zejména v Rakousku na polygonu ve městě Marchtrenk, ale také na okruhu v Mostě.
Ze zjištěných informací tedy plyne, že Jan Michalovič je úspěšný podnikatel, který poněkud kontroverzní videa na youtube začal natáčet jen tak pro zábavu. Otázkou je, zda jsou videa nafingovaná, nebo reálná.
Porsche Panamera RZ 3AH1909, které ukazuje ve videích tedy může být skutečně jeho. V úvahu také připadá vazba na bratra Jakuba, který má ke sportovním vozům blízko.
Veškeré zde uvedené informace pochází ze zdrojů volně dostupných na internetu a nemají za cíl nikoho poškodit.

Jan Michalovič Youtuber


2 komentáře: