sobota 13. října 2018

Recenze Curve karta: sloučení všech vašich platebních karet do jedné a mnoho dalších výhod zdarma


Společnost Curve nabízí stejnojmenou platební kartu, která umožňuje sloučit všechny vaše současné platební karty do jedné. S Curve card tak získáte volné místo v peněžence a mnoho dalších výhod, které si rozebereme níže.
Curve karta je již zdarma dostupná i v České Republice, a tak jsem neváhal a o její vystavení jsem si také požádal.
Nyní již kartu nějaký čas sám testuji a jsem s ní velmi spokojený. Proto jsem se rozhodl sepsat, jak karta funguje a jaké hlavní výhody nabízí.
Pokud byste si chtěli Curve kartu rovnou také zařídit, stačí si do svého chytrého telefonu stáhnout aplikaci Curve pro:
             


Z této aplikace si Curve kartu objednáte a pak ji také spravujete a nastavujete dle vašich potřeb.
Navíc pokud nyní při registraci zadáte promokód 4TBH0 tak získáte 5 Britských liber (cca 150Kč), které můžete libovolně utratit.
Vystavení, vedení i používání modré Curve karty je zdarma. Curve nabízí také placenou verzi Curve black, jejíž vydání stojí 50 Britských liber a nabízí některé další výhody. Já však doporučuji zřídit si modrou Curve kartu, která je zdarma a neplatí se s ní žádné poplatky.

Nyní k hlavním výhodám modré Curve karty:

1.     Umožňuje sloučit všechny platební karty, které máte do jedné Curve karty. 

Do Curve je možné přidat jak debetní, tak kreditní karty.
Následně si vyberete, kterou vaši platební kartu Curve karta právě nahrazuje. Pokud provedete s Curve kartou platbu, peníze se strhnout z vámi zvolené původní platební karty a vše uvidíte ve svém internetovém bankovnictví nebo výpisu pohybů na účtu.
Velmi zajímává funkce je, že Curve umožnuje změnit platební kartu, ze které se peníze strhnou i několik dní pro reálném provedení platby.
Vaše původní platební karty, které jste si do Curve přidali zůstávají samozřejmě i nadále samostatně funkční.

2.     Výběry ze všech bankomatů zdarma do výše cca 6000 Kč týdně. 

Po překročení tohoto limitu je výběr z bankomatu zpoplatněn částkou 0.5 Britských liber, což je zhruba 15 Kč.
I to je pořád méně, něž si za výběry z cizích bankomatů účtuje většina bank u nás.
Osobně se však zatím s rezervou do limitu výběru 6000Kč/týden vejdu.

3.     Nejlepší kurz pro převod na zahraniční měny. 
 
Pokud budete platit v zahraničí kartou Curve ať už při svých cestách, nebo při stále oblíbenějším nakupování ze zahraniční přes internet, Curve platební karta vám nabídne bezkonkurenční kurz pro převod vašich prostředků do zahraniční měny.
Já jsem například objednával zboží za zahraničí, které bylo třeba zaplatit v eurech. Na České koruny to vycházelo na zhruba 9300 Kč s použitím kurzu, který nabízí moje banka. Při platbě s Curve kartou mě to vyšlo na zhruba 8900 Kč. To znamená ušetřených 400 Kč za jeden nákup jen díky použití správné karty.

4.     Cashback 1% u vybraných prodejců.

Curve karta vám jednoduše vrátí zpět 1% z celkové hodnoty vašeho nákupu u vybraných prodejců. Mezi prodejci jsou například i potraviny Tesco či Lidi, nebo také čerpací stanice Shell, což je zajímavé zejména pokud pravidelně tankujete.

Za sebe tedy rozhodně můžu Curve doporučit. Vzhledem k tomu, že její modrá varianta nic nestojí, nemusíte se bát zbytečně vynaložených výdajů, pokud by se vám Curve nelíbila a na konce byste ji nepoužívali.
Já jsem si však sloučení všech platebních karet do jedné velmi rychle oblíbil o oceňuji ho. Stejně tak jako možnost vybírat peníze zdarma z jakéhokoliv bankomatu.
Velmi pohodlná je i správa Curve karty přes mobilní aplikaci, kde pokud chci, můžu vidět, kolik a kde jsem utratil, kolik to dělalo v součtu za minulý týden či měsíc a podobné zajímavé údaje a statistiky.
Pro objednání vaší Curve karty si tedy stáhněte Curve aplikaci pro:Nezapomeňte také při registraci Curve zadat promo code 4TBH0 a získat tak 5 Britských liber (cca 150Kč) na utrácení.


curve, curve card cz, curve karta, curve recenze, curve zkušnosti, curve karta recenze, curve promokod, curve promo kod, curve promo code, curve karta forum, curve card test,

11 komentářů:

 1. Jak obnovit zapomenutý kod v mobilní aplikaci???

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj všem,
  super příspěvek a jsem rád, že se fintechová scéna v Česku tak hezky rozvíjí. V návaznosti na to si dovoluji připojit malý poznatek.
  Zistil jsem, že když si v Curve člověk nastaví měnu na eura, tak mu Twisto proměňuje transakce, které dělá v korunách, na eura.
  Do Twista tak přijde transakce v eurech, kterou pak Twisto s jejich nejlepším kurzem opět přemění na koruny.
  Curve používá středový kurz, který Twisto navíc zvýhodňuje 2 %. Všechny transakce placené přes Curve jim tak Twisto zlevní o ta 2 %, třeba i když jsou v Čechách.
  Myslím si, že je to fajn vychytávka, která může ušetřit nějaký ten peníz jen kliknutím v aplikaci.
  Kdyby jste o Twistu uvažovali nebo se chtěli na něco zeptat, klikejte a hledejte na netu, ať to tu nespamuji pozvánkami a odkazy.

  OdpovědětVymazat
 3. Refer 123.hp.com/setup guide and will have all information about the setup. Insert the power cable and switch your device on. Now proceed with executing the wireless setup steps. Selecting the wireless setup wizard can always offer you better output.If you get stuck with errors identify the type of error first and execute the tips and tricks. Ring the support number and as you wait, your call will transfer to our agents right away @ +1-844-876-5110

  OdpovědětVymazat
 4. Get the best Roku customer support by calling us @ +1-844-839-1180 toll-free number. We are experts in Roku.com/link activation, troubleshooting Roku and also in channel activation on Roku.

  OdpovědětVymazat
 5. Roku Activation is made easy! Create a Roku account using your email and provide the payment details, and get an all-access pass to the exciting features and all the free channels that come with your Roku device! After Roku account creation, navigate to roku.com/link and entering the Roku link code acquired and start streaming.

  OdpovědětVymazat
 6. AVG Retail is exceptional contrasted with different Antivirus programming. Customer can download the item from www.avg.com/retail
  . The item gives the complete suite of the features which can confirm your database from your contraptions. Avg.com/retail item guarantee you just as control the check of your system it will improve the speed of your structure using the system upgrade mechanical assembly.

  OdpovědětVymazat
 7. I did not know the entire benefits of Garmin Nuvi Gps. But since I have read this blog on map update, I have installed all available updates for my garmin device. I must say that this piece of blog has helped me improve navigation experience. I am not suggesting all my friends to read this blog and get Garmin map update with this team.

  OdpovědětVymazat
 8. I know the value of Garmin Express and keep reading good content about the same. I found this blog very informative and it increased my understanding about garmin update to a great extent.

  OdpovědětVymazat
 9. Here are Government Jobs Latest Update and news; this is the website to come. A lot of articles are available for free reading. Government Jobs in India - Employment News of Central and State Governments, Govt Undertaking, Public Sector, Railway and Bank Jobs in India.

  Railway Jobs in India
  Jobs in Mumbai
  Jobs in India
  Madhya Pradesh
  Govt Jobs in Odisha

  OdpovědětVymazat
 10. primevideo.com/mytv : It’s valid link to activate amazon.com/mytvin your smart tv, just you need to visit given link and enter prime video mytv activation code. Prime Video has a wide repertoire of movies and series that will vary depending on the geographic area from where the subscription to the service is made.

  OdpovědětVymazat
 11. Get free notification of all India Government Jobs 2020 and its job vacancies across sectors in India like Railways, Banking Employment in India, Universities, College Govt Jobs, Teaching, Schools in India, Financial Institutions 2020, Defence, SSC, Agriculture and many more India Government Jobs. Visit: https://www.governmentjobseeker.com/ Police Defence Job Sarkari Jobs for 12th

  OdpovědětVymazat