sobota 13. října 2018

Recenze Curve karta: sloučení všech vašich platebních karet do jedné a mnoho dalších výhod zdarma


Společnost Curve nabízí stejnojmenou platební kartu, která umožňuje sloučit všechny vaše současné platební karty do jedné. S Curve card tak získáte volné místo v peněžence a mnoho dalších výhod, které si rozebereme níže.
Curve karta je již zdarma dostupná i v České Republice, a tak jsem neváhal a o její vystavení jsem si také požádal.
Nyní již kartu nějaký čas sám testuji a jsem s ní velmi spokojený. Proto jsem se rozhodl sepsat, jak karta funguje a jaké hlavní výhody nabízí.
Pokud byste si chtěli Curve kartu rovnou také zařídit, stačí si do svého chytrého telefonu stáhnout aplikaci Curve pro:
             


Z této aplikace si Curve kartu objednáte a pak ji také spravujete a nastavujete dle vašich potřeb.
Navíc pokud nyní při registraci zadáte promokód 4TBH0 tak získáte 5 Britských liber (cca 150Kč), které můžete libovolně utratit.
Vystavení, vedení i používání modré Curve karty je zdarma. Curve nabízí také placenou verzi Curve black, jejíž vydání stojí 50 Britských liber a nabízí některé další výhody. Já však doporučuji zřídit si modrou Curve kartu, která je zdarma a neplatí se s ní žádné poplatky.

Nyní k hlavním výhodám modré Curve karty:

1.     Umožňuje sloučit všechny platební karty, které máte do jedné Curve karty. 

Do Curve je možné přidat jak debetní, tak kreditní karty.
Následně si vyberete, kterou vaši platební kartu Curve karta právě nahrazuje. Pokud provedete s Curve kartou platbu, peníze se strhnout z vámi zvolené původní platební karty a vše uvidíte ve svém internetovém bankovnictví nebo výpisu pohybů na účtu.
Velmi zajímává funkce je, že Curve umožnuje změnit platební kartu, ze které se peníze strhnou i několik dní pro reálném provedení platby.
Vaše původní platební karty, které jste si do Curve přidali zůstávají samozřejmě i nadále samostatně funkční.

2.     Výběry ze všech bankomatů zdarma do výše cca 6000 Kč týdně. 

Po překročení tohoto limitu je výběr z bankomatu zpoplatněn částkou 0.5 Britských liber, což je zhruba 15 Kč.
I to je pořád méně, něž si za výběry z cizích bankomatů účtuje většina bank u nás.
Osobně se však zatím s rezervou do limitu výběru 6000Kč/týden vejdu.

3.     Nejlepší kurz pro převod na zahraniční měny. 
 
Pokud budete platit v zahraničí kartou Curve ať už při svých cestách, nebo při stále oblíbenějším nakupování ze zahraniční přes internet, Curve platební karta vám nabídne bezkonkurenční kurz pro převod vašich prostředků do zahraniční měny.
Já jsem například objednával zboží za zahraničí, které bylo třeba zaplatit v eurech. Na České koruny to vycházelo na zhruba 9300 Kč s použitím kurzu, který nabízí moje banka. Při platbě s Curve kartou mě to vyšlo na zhruba 8900 Kč. To znamená ušetřených 400 Kč za jeden nákup jen díky použití správné karty.

4.     Cashback 1% u vybraných prodejců.

Curve karta vám jednoduše vrátí zpět 1% z celkové hodnoty vašeho nákupu u vybraných prodejců. Mezi prodejci jsou například i potraviny Tesco či Lidi, nebo také čerpací stanice Shell, což je zajímavé zejména pokud pravidelně tankujete.

Za sebe tedy rozhodně můžu Curve doporučit. Vzhledem k tomu, že její modrá varianta nic nestojí, nemusíte se bát zbytečně vynaložených výdajů, pokud by se vám Curve nelíbila a na konce byste ji nepoužívali.
Já jsem si však sloučení všech platebních karet do jedné velmi rychle oblíbil o oceňuji ho. Stejně tak jako možnost vybírat peníze zdarma z jakéhokoliv bankomatu.
Velmi pohodlná je i správa Curve karty přes mobilní aplikaci, kde pokud chci, můžu vidět, kolik a kde jsem utratil, kolik to dělalo v součtu za minulý týden či měsíc a podobné zajímavé údaje a statistiky.
Pro objednání vaší Curve karty si tedy stáhněte Curve aplikaci pro:Nezapomeňte také při registraci Curve zadat promo code 4TBH0 a získat tak 5 Britských liber (cca 150Kč) na utrácení.


curve, curve card cz, curve karta, curve recenze, curve zkušnosti, curve karta recenze, curve promokod, curve promo kod, curve promo code, curve karta forum, curve card test,

1 komentář: